Wskazówka dotycząca ochrony danych

Copyright:
Wszelkie teksty, rysunki itd. są chronione prawem autorskim; użycie ich jest dozwolone tylko za pisemną zgodą poprzez info(at)HDM.info Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Gwarancja:
Chociaż ze strony HDM przeprowadzane są badania prawidłowości, kompletności i aktualności, to HDM nie może przejąć za to gwarancji.

Wskazówka:
W ramach niniejszej prezentacji internetowej kierujemy poprzez linki do obcych stron. Takie linki służą do poinformowania odwiedzających naszą stronę i z zasady nie odzwierciedlają opinii HDM. HDM nie przejmuje żadnej odpowiedzialności za tego rodzaju obce treści, co więcej, odpowiadają za nie wyłącznie użytkownicy każdorazowej strony. Przed wystawieniem linka firma HDM przekonała się o zgodności z prawem linka i obcej treści. Jeżeli potem zostałyby dokonane zmiany, kótre prowadziłyby do sprzeczności z prawem obcej treści, to niniejszym firma HDM dystansuje się od tego wyraźnie. Firma HDM jest wdzięczna za poinformowanie o takich zmianach na info(at)hdm.info Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Wstawienie odnośnikw do stron HDM jest dozwolone, o ile ta strona pozostaje widoczna jako strona obca i tym samym jej treść nie zostaje przejęta.

Einfach - flexibel - mein Multimedia